Тритмент отчетного ролика

NIX COSSACK GAMES BIRTHDAY PARTY

РЕЖИССЕР - Евгений Доронин
КРЕАТИВНЫЙ ПРОДЮСЕР - Сергей Маценко
АГЕНТСТВО - BIENFILM

ТРАКТОВКА И
ХАРАКТЕРНОСТЬ

Aгов, козаки та козачки! Хутчіш гуртуйтеся біля гетьманського багаття, та не забудьте захопити з собою горілку! Сліпий кобзар вже затягнув свої пісні про славні звитяги зухвалих та відважних воїнів-Ніксiв з нашої Січі «Вольницi». Звучить Трембіта і глядач потрапляє в справжній Козацьке містечко. Кобзар грає на бандурі, а на столі вже стоїть чарка горілки. Такою була святкова вечірка в NIX Solutions.

Для музыкального оформления использовали трек известной украинской группы Yarmak и оформили его в стиле ролика.

ИСТОРИЯ.
ПЕРВЫЙ ПОДХОД

На світанку до берегів славної Січі почали причалювати бойові чайки з полками козацькими. Везли вони із собою бойові обладунки та трофеї, здобуті у бойовищах. Мудрий Гетьман, відважний Отаман та вся старшина вітала козаків та давала настанови перед першим походом. Коли всі курені козацькі прибули на Січ, вирішив Гетьман в своєму наметі отаманів зібрати: розпитати про подвиги їх та розповісти їм про походи майбутні і небезпеки, що від бусурман-ворогів походять. Стало відомо, що Код Січі був захован волхвами-чародіями, а без нього будь-яке свято не свято. За чаркою горілки відбувалась отаманська нарада, кожен слухав Гетьмана та про свій курень думав: як його краще підготувати, які настанови козакам своїм надати.

Перш ніж відправити козаків у Великий похід за викраденим Кодом Січі, старшина вирішила перевірити їх боєздатність та забажала огляд чайок та куренів провести. Довго козаки готували чайки свої до огляду, бо кожний хотів бути кращим. Як розповідають свідки, пили гуділи, сокири виблискували, піт козацький лився рікою. Під палючим сонцем вийшли браві козаки і козачки в степ український, збудували чайки свої на берегах Дніпра, причепурилися та з нетерпінням чекали на оцінки старшин.

СТИЛИСТИКА.
ИЗОБРАЖЕНИЯ. ПРИЕМЫ

То не таємниця, що козаки наші розуміються на відпочинку не менше, ніж у походах військових, тому час між набігами проводили вони весело та завзято. З кожного куреня долинало дзвінке «Будьмо!», а смажені на вертелах поросятка розносили по Січі запашний димок. На головній Січовій галявині з’являлися козаки, що змагаються в метанні бойових сокир та ножів, стрільбі з лука, поїданні галушок та виспівуванні пісень козацьких, а між ними снували ярмаркові торговці, чумаки та ковалі. Якщо вірити чуткам, то навіть відьми з ворожками в той день на Січі зустрічалися.